top of page

"La Patrona" – Odcinek 66: Nowy inwestor

Zdjęcie autora: Telenovela.plTelenovela.pl

W 66. odcinku telenoweli "La Patrona": Namiętność łącząca Patricię i Ricardo rośnie z każdym dniem. Veronica przedstawia się wilkom jako nowy inwestor. Emisja 7 kwietnia 2025 roku o godz. 15:00 (21:00) w Novelas+.

fot. Telemundo
fot. Telemundo

Gabriela Suárez jest samotną matką i jedyną kobietą pracującą w kopalni złota w swojej wiosce - San Pedro Del Oro, która buntuje się przeciwko wykorzystywaniu i niesprawiedliwości. Jest kobietą o sile skały, ale życie prowadzi ją do serii nieszczęść. Aby je przezwyciężyć, będzie musiała przejść największą transformację, zarówno fizyczną, jak i emocjonalną, zanim powróci w poszukiwaniu zemsty i odkupienia. Zrobi wszystko, aby zdemaskować swojego głównego wroga, Antonię Guerrę, i sama stać się tytułową '"La Patroną".



Odcinek 66:


Lucho, Verónica i Constanza rozmawiają o swojej inwestycji w kopalnię wilków. Wilki z kolei cieszą się zainteresowaniem nowych inwestorów, nie wiedząc, kim oni są. Ricardo i Patricia są coraz bliżej siebie, a między nimi pojawia się coraz większa namiętność. Gastón przybywa do burdelu w poszukiwaniu świadka, który zeznawał przeciwko Maximiliano. Pies znajduje ciało mężczyzny na wysypisku śmieci. Komisarz dowiaduje się, że znaleziono ciało Ramóna Izquierdo. Aníbal i Antonia czekają na przybycie inwestorów, gdy nagle pojawia się Verónica i przedstawia się im jako potencjalny inwestor. Antonia zarzuca jej kłamstwo, a Veronica odpowiada jej, że chce tylko zainwestować.


Ricardo przybywa na komisariat policji i zdaje sobie sprawę, że chcą ukryć śmierć Ramóna Izquierdo. Veronica wyjaśnia Antonii, że jest zainteresowana przekazaniem swojego kapitału na kopalnie i dodaje, że wie o nich wszystko, ponieważ jej mąż Arab również miał kopalnie w Emiratach. Antonia nadal kwestionuje interesy Veróniki w San Pedro del Oro. Verónica powtarza, że ​​jest bizneswoman, tak jak ona. Zazdrosny Alejandro pyta Veronicę, dlaczego każe mu trzymać się od niej z daleka, skoro jej ciało mówi jej co innego. Alejandro namiętnie całuje Veronikę. Alejandro mówi Veronice, że ucieka od niego. Mówi mu, że kocha Lucho, a on powtarza, że ​​za każdym razem, gdy Lucho będzie ją uważać za swoją, ona będzie o nim myśleć. Francisca mówi Gastónowi, że martwi się o Valentinę, ponieważ widzi na niej czarny cień. Antonia akceptuje współpracę z Veronicą Dantes. Mówi Aníbalowi, że mogłaby nawet zmienić synową i uczynić Verónicę partnerką Alejandra. Irene informuje ich, że Valentina zemdlała i została zabrana do szpitala. Verónica podejrzewa, że ​​za tym, co może przydarzyć się Valentinie, stoi Antonia.



Emisja w poniedziałek 7 kwietnia o godz. 15:00 (21:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "La Patrona" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------








--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"La Patrona" (La Patrona), telenowela, Meksyk, 2013; Reżyseria: Carlos Villegas, Víctor Hugo Martínez, Víctor Herrera; Występują: Aracely Arámbula, Jorge Luis Pila, Christian Bach, Erika de la Rosa, Alexandra de la Mora, Gonzalo García Vivanco, Christian de la Campa, Aldo Gallardo, Joaquín Garrido, Diego Soldano, Kenia Gazcón, Carlos Torres Torrija, Geraldine Zinat i inni.






Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page